Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Pogorzała Wieś

Pogorzała Wieś, pomorskie

  • 130 000 zł
  • 56,50 m²
  • 2 300,88 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Maczyszy...

Skontaktuj się

Mieszkanie Pogorzała Wieś

Pogorzała Wieś, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

130 000 zł

56,50 m²

2 300,88 zł/m²

Mieszkanie Pogorzała Wieś

Zaktualizowane: 12 maja 2026

130 000 zł 56,50 m² 2 300,88 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 130 000 zł (2 300,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 56,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Czynsz: 1 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: z oknem
  • Media: ogrzewanie: kominek
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3-pokojowe bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem - Pogorzała Wieś, gm. Miłoradz
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,50 m² położone na 1 piętrze kameralnego budynku w miejscowości Pogorzała Wieś, gmina Miłoradz.
Nieruchomość jest w trakcie remontu i daje możliwość własnej aranżacji wnętrza według własnego gustu. Idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca blisko natury. (...)

Agent

Justyna Maczyszyn

692 970...

692 970 108

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

692 970...

692 970 108

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość